Opublikowano

5 najlepszych herbów w FIFA Ultimate Team 17

Każdy gracz FUT chce, aby jego klub był wyjątkowy. Niestety, możliwości personalizacji klubu w Ultimate Team są dość ograniczone. Pomimo tego, że w grze znajduje się tysiące herbów klubowych, strojów i piłek czasem ciężko jest dopasować je do nazwy swojego klubu. W tym wpisie postaramy się pokazać top 5 najlepszych herbów w FIFA 17. Wybraliśmy te loga klubowe, które naszym zdaniem są najbardziej uniwersalne i nie są one herbami najbardziej znanych klubów.

#5 BOTAFOGO, SERIE A

botafogo

To nie jest jeden z generowanych herbów w FUT – to prawdziwy herb tej brazylijskiej drużyny. Naszym zdaniem jest ok: prostota i uniwersalność.

 #4 DERBY COUNTY, FL CHAMPIONSHIP

derby

Logo wiąże się z przydomkiem klubowy Derby Country “The Rams” co oznacza “barany”. Czyste logo bez napisów znakomicie nadaje się do wielu klubów. A co jeśli jesteś z Baranowa? W Polsce jest co najmniej 9 miejscowości o tej nazwie.

#3 WOLVERHAMPTON WANDERERS, FC FL CHAMPIONSHIP

wolver

Kolejne logo z ligi angielskiej.  The Wolves (Wilki). Logo oparte na kształcie heksagonu, ciekawie dobrane kolory. Naszym zdaniem świetne mimo, że klubu nie można uznać za mniej znany.

#2 PORTSMOUTH, FOOTBALL LEAGUE 2

posrts

Elementy loga odnoszą się do symboli tego portowego miasta południowej Anglii. Gwiazda i półksiężyc stanowią uniwersalny wzór.

#1 OXFORD UNITED, FOOTBALL LEAGUE 1

ox

Nie, to nie jest logo “byków” z Chicago. To emblemat drużyny z miasta Oxford znanego przede wszystkim z najstarszego anglojęzycznego uniwersytetu na świecie.