Aktualizacja FIFA 18 – 17 lutego – zmiany w grze

Już kolejny raz w tym sezonie Electronic Arts wydało komunikat, w którym opisuje wprowadzone zmiany w grze FIFA 18. Jest to podsumowanie zmian oraz rozwiązanych problemów w okresie od 1 do 16 lutego 2018 roku. Tym razem aktualizacja FIFA 18 zbiega się z obchodami Chińskiego Nowego Roku. Mamy nadzieję, że wprowadzone ulepszenia z pomogą wielu graczom w przyjemnym świętowaniu tego wydarzenia.

Aktualizacja FIFA 18 z 17 lutego odnosi się do wielu wersji gry na różnych platformach i urządzeniach, a także zmian w Web App i aplikacji mobilnej. Zmiany te zostały wprowadzone na Playstation 4, Xbox One, PC – Origin. Nie zostały również pominięte konsole starej generacji a więc Playstation 3, Xbox 360 oraz wydanie gry na Nintendo Switch.

Zmiany FIFA na Xbox One to uczciwe Mistrzostwa FUT

Przede wszystkim dokonano zmian w FIFA Ultimate Team na platformie Xbox One. Ograniczono możliwość otwierania głównego Menu Xbox podczas rozgrywania spotkań w ramach Mistrzostw FUT, zarówno w Lidze Weekendowej jak i meczach eliminacyjnych w rozrywanych w dni powszednie. Na chwilę obecną otworzenie Menu Xbox podczas Mistrzostw FUT skutkuje natychmiastową porażką gracza otwierającego to menu. Otworzenie głównego Menu Xbox bez konsekwencji jest możliwe tylko podczas przerwy między połowami meczu oraz po wcześniejszym włączaniu pauzy. To duże ulepszenie będzie zapobiegało nieuczciwym praktykom stosowanym przez część nieuczciwych uczestników Mistrzostw FUT.

aktualizacja fifa 18

Aktualizacja FIFA 18 to również naprawione błędy

Naprawiono również problem pojawiający się w niewielkiej liczbie przypadków na Playstation 4, Xbox One oraz PC – Origin. W razie rozłączenia w trakcie rozgrywanego spotkania w ramach Squad Battles z wyróżnionym składem, gracze nie mogli ponownie połączyć się z FIFA Ultimate Team.

Aktualizacja FIFA 18 z 17 lutego nie ominęła również narzędzi do zarządzania klubem. Zarówno z Web App jak i aplikacji mobilnej usunięto błąd, który uniemożliwiał zalogowanie się do wyżej wymienionych aplikacji będąc ciągle zalogowanym na konsoli lub PC – Origin.