Opublikowano

FIFA 18 Demo – skąd i jak pobrać wersje demonstracyjną?

FIFA 18 Demo – do pobrania od 12 września?

Już tradycyjnie od wielu lat przed premierą gry FIFA w sieci pojawia się wersja demonstracyjna. Jak wynika z zapowiedzi, nie inaczej będzie w tym roku. Znamy również schemat według, którego określane są daty wydania FIFA. Na tej podstawie przewidywana data wydania FIFA 18 demo to 12 września 2018 roku. Tego dnia wersja demo powinna zostać udostępniona na konsole wszystkiej generacji oraz PC. Jednak wielce prawdopodobne jest, że w przypadku Xboxa 360 dostęp do demo uzyskają wyłącznie posiadacze konta gold. Konkretne godziny udostępnienia będą zależeć od strefy czasowej – dlatego już dziś warto założyć dodatkowe konto Xbox lub PS przypisane do Australii lub Nowej Zelandii.

FIFA 18 demo

Jakie drużyny znajdą się w FIFA 18 demo?

Wszystkie wersje demo posiadają ten sam schemat. W wersji próbnej dostajemy do dyspozycji kilka klubów, które w danym roku ściśle współpracują z Electronic Arts. Co roku dostajemy ich coraz więcej, dlatego w FIFA 18 należy się spodziewać około 8 topowych klubów. Z pewnością znajdzie się wśród nich miejsce dla Bayernu Monachium, 2-3 topowych angielskich zespołów w tym Chelsea, francuskiego PSG czy klubu Seria A. Jeśli pogłoski się potwierdzą i w grze pojawi się Liga Chińska, to otrzymamy do dyspozycji również któryś z klubów piłkarskich Państwa Środka. Nie zabraknie również klubu z MLS. Oficjalna lista zespołów pozostaje jednak niepotwierdzona.

Zawartość FIFA 18 demo

Opisane wyżej kluby będą mogły być użyte do rozgrywania pojedynczego spotkania. Zwykle w tym trybie czas jednego spotkania jest ograniczony do 4 minut. W przypadku remisu jesteśmy automatycznie przekierowywani do serii rzutów karnych. Liczba dostępnych aren piłkarskich podobnie będzie ograniczona. Podczas ładowania gry z pewnością pojawią się mini gry zręcznościowe takie jak slalom, ćwiczenia stałych fragmentów gry etc. Nie jest wykluczone, że znajdziemy sequel “Drogi do sławy” z Alexem Hunterem oraz mecz pokazowy FUT 18.

Skąd pobrać FIFA 18 demo?

Czasy pobierania gier z zewnętrznych hostingów czy stron fanowskich minęły bezpowrotnie. Obecnie gry pobiera się z serwerów producenta bezpośrednio przez rynek danej konsoli. Alternatywnie można zlecić uruchomienie pobierania gry wchodząc i logując się do tychże rynków przez przeglądarkę internetową. Zarezerwuj miejsce na dysku. Demo gry będzie miało więcej niż 8 GB (PC, Xbox One, PS 4) i ponad 1,5 GB (Xbox 360 i PS 3).