FIFA Points FIFA 18 dla PC – Origin, Playstation oraz Xbox

FIFA Points FIFA 18

W grze FIFA 18 podobnie jak w poprzednich wersjach FIFA mamy możliwość ulepszenia swojej drużyny przy pomocy FIFA Points. To dobre rozwiązanie jeśli nie chcesz tracić czasu na handel kartami. FIFA Points możesz kupić na PC – Origin, Playstation oraz Xbox. Punktów FIFA możesz również użyć do rozpoczęcia rozgrywki w trybie Draft. Sprawdź FIFA Points FIFA 18 na konkretnych platformach.

FIFA Points FIFA 18
Paczki z piłkarzami w FIFA 18 możesz kupować przy pomocy monet lub FIFA Points. W tym wypadku duża złota paczka premium kosztuje 300 FIFA Points.

FIFA Points FIFA 18 PC – Origin

W naszym sklepie oferujemy kilka paczek z punktami FIFA na komputery. Najmniejszy pakiet to 2200 FIFA Points. Kupując większą ilość np.: 6600 punktów FIFA zapłacisz relatywnie mniej w przeliczeniu na jeden punkt. Największy oferowany pakiet to aż 11000 punktów – z takim zapleczem budowa wymarzonej drużyny z pewnością będzie łatwiejsza.

FIFA Points FIFA 18 Playstation

Jeśli grasz na Playstation 4 również przygotowaliśmy ofertę. Wybierając z 7 dostępnych pakietów z pewnością znajdziesz coś dla siebie. Najmniejszy dostępny pakiet 500 FIFA Points Playstation kupisz za jedyne 25 zł. Największy pakiet 12000 FIFA Points to wydatek ponad 400 zł – jednak stosunkowo opłaca się on najbardziej. Absolutnym bestsellerem na konsoli Playstation jest 2200 FIFA Points.

FIFA Points FIFA 18 Xbox

Gracze konsoli od Microsoftu również znajdą dobrą ofertę. FIFA Points na Xbox, podobnie jak dla konsoli Sony, są udostępnione w 7 zróżnicowanych pakietach. Naszym najpopularniejszym produktem na tej platformie jest 4600 FIFA Points Xbox.

FIFA Points FIFA 18 Xbox
W FIFA 18 udział w turnieju Draft możesz rozpocząć płacąc 15000 monet lub 300 FIFA Points.