Opublikowano

Poradniki FIFA 17

Polski oddział EA Sports przygotował dla swoich graczy, poradniki FIFA 17 dotyczące różnych aspektów rozgrywki. Dziewięć filmów nagranych przy współpracy z youtubowym twórcą DoMManU to blisko 13 minut najwyższej jakości treści. Stałe fragmenty, porady dotyczące gry w obronie a także informacje na temat najlepszych formacji to tylko niektóre ze wskazówek, które mogą pomóc w ulepszeniu twojej gry. Gotową playlistę do wszystkich filmów możesz znaleźć na kanale EA SPORTS Polska.

poradniki fifa 17

Poniżej opisujemy kilka, naszym zdaniem, najciekawszych poradników z tej serii:

#1 rzuty karne:

Nowy system wykonywania rzutów karanych w FIFA 17 stał się dla graczy nie lada wyzwaniem. Wprowadzenie wielu zmian jak na przykład: możliwość rozbiegu czy opcja ustawienia egzekutora jedenastki pod dowolnym kątem w stosunku do piłki sprawiła, że w sieci zaroiło się od filmów prezentujących spektakularne faile. Tutorial od EA Polska wyjaśnia wszystkie te zmiany oraz prezentuje możliwe opcje wraz z czytelnym opisem używanych przycisków na padzie.

#2 nowe sztuczki:

Już od kilku wydań FIFA, sztuczki są nie tylko efektownym ale i efektywnym sposobem na dochodzenie do sytuacji strzeleckich. Jak co roku, tak i w FIFA 17 pojawiły się nowe sztuczki techniczne, które warto dopisać do swojego wachlarza nietypowych zagrań. 3 nowe zwody to Okocha Flick (przerzucenie piłki nad przeciwnikiem lub podbicie piłki do uderzenia z woleja), Neymar Step Over (zwód i szybkie przyśpieszenie) oraz V Drag Back (zamarkowanie podania i zmiana kierunku biegu).

poradniki fut 17

#3 własna taktyka i wytyczne:

Taktyka to nieodłączny element dobrze zbudowanego składu. Odpowiedni balans między atakiem a obroną to klucz do sukcesu. Pamiętaj także, że taktyka powinna być dostosowana do indywidualnych umiejętności i preferencji boiskowych twoich zawodników. Podstawowe elementy własnej taktyki to: konstruowanie akcji, stwarzanie szans oraz obrona. Wytyczne zaś to indywidualne, niezwykle istotne polecenia dla każdego z graczy na boisku. Dzięki ustawieniu odpowiednich zadań dla piłkarzy możesz odpowiednio zwiększyć lub zmniejszyć zaangażowanie każdego z nich w akcje ofensywne lub defensywne.