Opublikowano

Top 10 najlepszych strojów FIFA 19

Ultimate Team jest trybem, który daje możliwość tworzenia klubu według własnego pomysłu. Po pierwsze sami możemy wybrać jego nazwę. Dalej, według własnych preferencji dobieramy: herb, stadion, używane w klubie piłki oraz dwa komplety strojów. Dziś postaramy się pokazać wam kilka interesujących trykotów, dzięki czemu twój klub nabierze indywidualnego stylu. Każdy ze strojów niżej wymienionych może zostać użyty zarówno jako strój główny jak i alternatywny. Sprawdź Top 10 najlepszych strojów FIFA 19 Ultimate Team.

Wybór jest tutaj bardzo szeroki, a przez to wcale nie prosty. W grze jest dostępnych ponad 1500 kompletów strojów i ciągle pojawiają się nowe. Wachlarz możliwości mieni się bodaj wszystkimi możliwymi kolorami, wzorami czy logotypami sponsorów. Z drugiej strony mamy jedynie dwa wolne miejsca: jedno na strój domowy oraz drugie na wyjazdowy.

Top 10 najlepszych strojów FIFA 19 według FIFAPoints.pl

10. Reprezentacja Polski

Zaczynamy od rodzimego podwórka. Domowy strój “biało-czerwonych” to przede wszystkim minimalistyczny design. Godło kraju, lekki gradient – piękno w swojej prostocie. Lewandowski i spółka prezentują się w nim doskonale. Do zdobycia w paczkach oraz na rynku transferowym.

Reprezentacja Polski FIFA

9. Mistrzostwa FUT TOP 100

Ten trykot to nie tylko pozycja interesująca pod kątem estetycznym. Jest to ekskluzywna propozycja zarezerwowana dla najlepszych graczy, którym przynajmniej raz udało się ukończyć w TOP 100 ligi weekendowej. Budzi postrach.

Top 100 FIFA Strój

8. Stand Up To Cancer

Szczytna inicjatywa zasługuje na promowanie przy każdej okazji. Nie inaczej jest w przypadku S↑2C – organizacji zajmującej się walką z nowotworami. Jest to jeden z najczęściej wybieranych strojów przez graczy.

Strój SUP2C

7. Prima Aprilis

Prima Aprilis zwany w krajach anglosaskich “April Fools’ Day” to ulubiony dzień wszystkich zgrywusów. Z tej okazji w FUT pojawi się specjalny trykot. Jaskrawożółta koszulka z wielką “emoji haha” na klatce piersiowej.  Wyobrażasz sobie wściekłość swojego przeciwnika, gdy ty celebrujesz w tej koszulce zwycięskiego gola strzelonego w 90 minucie?

Aprils Fools FIFA

6. Seattle Sounders FC

To co wyróżnia ten stój to niewątpliwie logo Xbox. Koszulka może zostać zdobyta w paczkach jak również wylicytowana na rynku transferowym. Mogą po nią sięgnąć również gracze na konkurencyjnej konsoli Playstation.

Stój FIFA Xbox

5. FUTWIZ

Kolejny niestandardowy zestaw na naszej liście. FUTWIZ to obok FUTHEAD jedna z najbardziej znanych witryn z bazą danych Ultimate Team. Jednak ta koszulka niepowstała w związku ze stroną internetową, ale z drużyną esportową o tej samej nazwie. Niezależnie od tego czy kibicujesz zawodnikom tej drużyny czy też nie, jedno jest pewne – strój prezentuje się nieprzeciętnie.  

Strój FUTWIZ

4. Drużyna Tygodnia

To oryginalny design stworzony przez Emilio Sansoliniego współpracującego z Electronic Arts. Co warte zauważenia koszulkę można kupić fizycznie w sklepach. Z pewnością będzie to doskonały wybór jeśli w twoim składzie roi się od czarnych kart w formie.

Strój FIFA TOTW

3. Górnik Zabrze

Drugi w zestawieniu “polski” akcent. Ten wyjątkowy trykot “Górników” zachwyca zarówno w grze jak i na realnych boiskach Ekstraklasy. Ponadczasowa harmonia kolorów i elegancki minimalizm – łączy tradycję i nowoczesność.

Górnik Zabrze FIFA

2. Kaiser Cheifs

Stroje tej drużyny już od kilku sezonów trzymają najwyższy światowy poziom. Ekspresyjna pomarańcz jest w tym przypadku daleka od kiczu. Agresywny wzór czarnych pasów nadaje efekt ruchu przez co nadaje całości niezwykłego dynamizmu.

Kaiser Chiefs strój

1. Ikony

Czekamy na ten niezwykły zestaw z niecierpliwością. Niestety na tę chwilę nie wiem czy i kiedy będzie on dostępny dla graczy. Nie tylko ikony prezentują się w nim znakomicie. 

Strój Ikon FIFA

Stwórz swoją listę Top 10 najlepszych strojów FIFA 19

Mam nadzieję, że nasza subiektywna lista Top 10 najlepszych strojów FIFA 19 pomogła w rozbudowie twojego klubu. Nawet jeśli nie wszystkie umieszczone na naszej liście propozycje przypadły ci do gustu, to może choć część z nich stanie się twoją inspiracją. Oczywiście wybór nie był łatwy. Naszym zdaniem na dodatkowe wyróżnienie zasługują także stroje: bordowy trykot AS Roma, strój domowy portugalskiego Moreirense czy wyjazdowa wersja saudyjskiego Al Taawon.