Upgrade w FUT 18 – zimowe ulepszenia

Zbliża się coroczna, zimowa aktualizacja ocen, znana również jako zimowe ulepszenia lub też upgrade FUT 18. W tym roku społeczność FIFA 18 Ultimate Team otrzymała narzędzie, z pomocą którego może podzielić się swoją opinią na temat kart. Sprawdź jak zgłosić swoje typy kart, które powinny otrzymać wyższą ocenę ogólną.

Upgrade FUT 18

Aby oddać swój głos na upgrade FUT 18 należy odwiedzić stronę ankiety. W tym krótkim formularzu należy podać jedynie kilka niezbędnych informacji. Oczywiście pierwsze i najważniejsze to imię i nazwisko piłkarza. Jeśli dany zawodnik jest znany pod pseudonimem (np.: Neymar) to wystarczy wpisać jedynie tę część. Dalej podajemy przez nas sugerowaną ocenę ogólną. Ważne jest, aby była ona sprawiedliwa – zawyżanie takiej oceny może spowodować, że nasza ankieta zostanie uznana za nieistotną. W ostatniej części możemy (choć nie musimy) zaznaczyć dwie opcje dodatkowe.

Zimowe ulepszenia to nie tylko ocena ogólna

Te dwie dodatkowe opcje pojawiają się przeciwieństwie do lat poprzednich. Można wskazać piłkarza, który zasługuje na podwyższenie liczby gwiazdek sztuczek lub liczby gwiazdek tzw. “słabszej nogi”. Z pewnością każdy grać FIFA wie, że sztuczki techniczne mogą być nie tyle efektowne, ale i efektywne. Kto wie, może już w niemal połowie sezonu FIFA 18 doczekamy się nowych piłkarzy z 5 gwiazdkami sztuczek?

Przewidywania ulepszeń FIFA 18

Kto ma największe szanse na nową wersję karty? Z pewnością nie zabraknie takich pewniaków jak Paulinho, Salah, Valencia, Fernardinho, Sane, Rashford, Firmino czy Kane. Mamy również cichą nadzieję na polskie akcenty lub piłkarzy z Ekstraklasy. Tutaj należy wymienić Wojciecha Szczęsnego, który do tej pory nie otrzymał żadnej karty w formie i ma spore szanse na ulepszoną kartę.