Kiedy kupować paczki FIFA

Chyba każdy wie jak kupować paczki i za pomocą jakich walut można to robić. Niewielu zaś zastanawia się kiedy jest najlepszy moment na kupowanie paczek. Zapnijcie więc pasy i przygotujcie się na zalew informacji, ponieważ zamierzamy wytłumaczyć wam kiedy kupować paczki FIFA.

kiedy kupować paczki fifa

Czym są Happy Hours

Niemożliwa jest rozmowa o tym kiedy kupować paczki FIFA bez brania pod uwagę Happy Hours. Istnieje jednak parę błędnych założeń dotyczących Happy Hours, o których musimy porozmawiać aby dobrze wytłumaczyć ten temat. Największym z nich jest ten, że niektórzy zdają się uważać, że to godzinny okres, podczas którego zdobycie lepszej karty jest łatwiejsze. Nic bardziej mylnego.

W czasie trwania Happy Hour szanse na zdobycie dobrej kart są takie same jak zawsze. Happy Hour to czas, kiedy paczki promocyjne są dostępne w sklepie. Może to być cały dzień albo nawet pełny weekend. Paczki promocyjne są zazwyczaj bardziej opłacalne od tych dostępnych normalnie, ponieważ mają lepszy stosunek ceny do zawartości. Istnieje jednak niezwykle rzadka odmiana HH występująca dwa lub trzy razy w roku, podczas której paczki promocyjne oznaczone są jako „podwójna szansa”, co oznacza, że szansa na zdobycie karty w formie jest dwa razy wyższa niż zazwyczaj.

Kiedy kupować paczki FIFA

Happy Hours są znacznie częstsze pod koniec życia gry. Niemożliwe jest przewidzenie w jaki dzień wystąpią, ale godzina, o której się zaczynają to niemal zawsze 19.00 czasu polskiego. Paczki promocyjne dostępne są podczas wydarzeń FUT i w większość weekendów. Najrzadziej występują natomiast w środy.

Jeszcze jednym minusem środy jest to że pomiędzy 18.30 a 19.00 w ten dzień tygodnia niemożliwe jest zdobycie kart In Form. Najlepszą strategią jest kupowanie paczek podczas dobrych weekendów TOTW lub tygodni TOTY/TOTS. W przypadku udanego otwarcia zysk będzie znacznie większy. Pamiętaj też, że jeśli w paczce znajduję się karta IF zawodnika, nie będzie tam jego karty zwykłej. W tym okresie czasu zdobycie karty IF jest takie samo jak zdobycie zwykłej karty danego zawodnika.

W internecie krążą plotki, że EA używa pewnych zagrywek w celu zwiększenia sprzedaży paczek. Na przykład, niektórzy uważają, że w paczkach za które zapłacisz FIFA Pointsami znajdziesz lepsze karty, lub że masz większe szanse na zdobycie lepszych kart po wypuszczeniu nowych kart IF. Oba te założenia nie są bezpodstawne i nie mają pokrycia w rzeczywistości.