Oferty na paczki Cyber Monday FUT

Gdy kończy się Black Friday i przemija weekend po nim, a Amerykanie znudzą się już swoimi nowymi zabawkami, o które w piątek tak ciężko walczyli, nasi przyjaciele zza Atlantyku siadają przed komputerami. Wtedy zaczyna się Cyber Monday, czyli Czarny piątek sklepów internetowych. Czy z tej okazji mamy też Cyber Monday FUT? Tak! O tym czego możemy się spodziewać, poniżej.

Amerykański Sen

Tak samo jak Czarny piątek, Cyber Monday ma swoje korzenie w Stanach Zjednoczonych. Powstał jako odpowiedź sprzedawców internetowych na po dziękczynne szaleństwo w prawdziwych sklepach. Cechuje się wyprzedażami, ciekawymi okazjami na zestawy produktów (bundle) i darmowymi wysyłkami.

cyber monday FUT

Cyber Monday FUT

Jak wygląda to w FIFA? Podobnie jak w Black Friday, co godzinę otrzymujemy nową okazję na zakup jakiejś paczki kart w ograniczonej ilości. Jednak w przeciwieństwie do piątkowego szaleństwa, w poniedziałek okazje są nieco słabsze, choć wciąż bardzo opłacalne. Paczki których możemy spodziewać się na wyprzedaży to m.in. 15k, 25k, 35k, 45,k, 50k, 55k i 100k.

Cyber Monday FUT Squad Building Challenge

Jak każde wydarzenie w FIFA, Cyber Monday także ma swoje Squad Building Challenge. Lecz uważaj – trwają one zaledwie godzinę lub dwie, więc musisz się pospieszyć. A warto – do zdobycia są ciekawe paczki z rzadkimi kartami zawodników, kartami jednorazowymi oraz kontraktami, a także FIFA Coins i specjalne karty zawodników z motywem wydarzenia.

Cyber Monday Pytania i odpowiedzi

P: Kiedy odbędzie się następny Cyber Monday?

O: Kolejne wydarzenie z okazji Cyber Monday odbędzie się 26 Listopada 2018.

P: Czy Cyber Monday odbywa się tego samego dnia co roku?

O: Wydarzenie Cyber Monday odbywa się zawsze w poniedziałek po amerykańskim Święcie Dziękczynienia (który natomiast jest zawsze w czwarty czwartek listopada) i Czarnym piątku.

P: Jakie paczki mogę zakupić w czasie Cyber Monday?

O: Zazwyczaj oferowane są te najpopularniejsze i najdroższe.

P: Czy otrzymam darmową paczkę za granie w czasie Cyber Monday?

O: Jeszcze się to nie zdarzyło, lecz dostępne są SBC i zadania tygodniowe, w których nagrodami są paczki kart.