Opis aplikacji Companion App FIFA

Z aplikacją Companion App FIFA możesz mieć dostęp do klubu FIFA Ultimate Team pod ręką! Sprawdź, dlaczego warto zainstalować aplikację do gry FIFA i jakie korzyści może to przynieść.

companion app

Zarabianie monet z Companion App

O zarabianiu monet napisano już wiele. Niezależnie od tego, jakie metody stosujesz warto, korzystać z aplikacji. Companion App jest szczególnie przydatna przy wystawianiu aukcji. Z jej pomocą ponowne wystawienie zakończonych ofert zajmuje tylko kilka chwil potrzebnych na uruchomienie aplikacji. Podobnie, licytowanie kart na handel dobrze sprawdza się w aplikacji. Szybkie inwestycje bez uruchomiania komputera czy konsoli mogą znacznie podreperować klubowy budżet.

aplikacja FIFA

Szybki sposób na Wyzwania Budowania Składów

Naszym zdaniem w aplikacji Companion App wykonywanie SBC czyli Wyzwań Budowania Składu jest jeszcze przyjemniejsze niż w grze. Smartfon to idealne narzędzie do zdobycia paru dodatkowych kart lub monet w wolnej chwili. Szybki dostęp do kart z klubu, “work area”, czytelnie określone wymagania i podgląd postępu to elementy, które niewątpliwie ułatwiają wykonywanie zadań.

Pozostałe cechy aplikacji FIFA

Kolejną funkcją dostępną w aplikacji jest sklep FUT. Co oczywiste, umożliwia on otwieranie każdego rodzaju paczek: promocyjnych, złotych, srebrnych czy brązowych. Warto pamiętać o tej opcji, gdy np.: zabraknie nam kart do SBC. Co więcej, aplikacja umożliwia dostęp do składów – możemy, dajmy na to dokonać roszady w składzie wracając do domu autobusem. Nie ma również problemu z użyciem kart jednorazowych – można nadawać kontrakty czy karty kondycji.

Ogólnie rzecz biorąc dostęp do kart klubowych jest wygodniejszy z poziomu aplikacji niż gry. Warto od czasu do czasu posprzątać klubowe półki i sprzedać nieużywane karty. Czy Wam też zdarza się zapomnieć o zmianie stadionu czy strojów? Często powtarzam: “zmienię herb klubu po tym meczu” – i odpalam kolejny mecz zapominając o tym. Aplikacja umożliwia zmianę strojów, piłek, stadionów – czyli tego, co zwykle zdarza nam się pominąć w grze. Warto dodać, że na tę chwilę aplikacja nie jest dostępna w języku polskim. Nie należy także mylić aplikacji Companion App z grą FIFA na urządzenia Android.