Opublikowano

5 powodów dla których warto kupować w naszym sklepie

FIFA Points

1. Kupujesz taniej niż w grze

Dlaczego miałbyś płacić więcej, skoro możesz kupić FIFA Points taniej? Kupując na naszej stronie zawsze dostajesz coś więcej. Większość produktów na stronie kupisz taniej niż w grze. Dodatkowo do wielu z nich otrzymasz cashback na swoje konto Xbox Live lub Playstation Network, który możesz wykorzystać na kolejne zakupy. Ponadto oferujemy różne ilości punktów, których nie możesz kupić w grze (np. 4400 FIFA Points na PC).

2. Nie zbieramy Twoich danych

Zamawiając produkt na naszej stronie wystarczy, że podasz swoje imię lub pseudonim oraz adres email na których dostarczymy Twoje punkty. Możesz pozostać całkowicie anonimowy.

3. Dostawa w 3 minuty na Twojego maila

Korzystając z jednej z szybkich metod płatności, kod na zakupione FIFA Points otrzymasz w kilka minut na swojego maila. Szybko, łatwo i wygodnie.

4. Nagradzamy stałych klientów

Czy kupując FIFA Points w grze otrzymałeś kiedyś coś ekstra za swoją lojalność? Ja nie. Dlatego na FIFAPoints.pl nagradzamy stałych klientów. Za regularne zakupy możesz otrzymać kody rabatowe – kupując jeszcze taniej, dodatkowe punkty FIFA lub abonament EA Access.