Opublikowano

FIFA Points Playstation 3 oraz Playstation 4

FIFA Points Playstation to wirtualna waluta dostępna wyłącznie w grze FIFA Ultimate Team służąca do zakupu paczek oraz żetonów w trybie draft. Wirtualna waluta w wolnym tłumaczeniu definicji podanej przez Europejski Bank Centralny to rodzaj nieregulowanych, cyfrowych pieniędzy, które zostały wydane i są kontrolowane przez jego twórców, a stosowane i akceptowane wśród członków określonej społeczności wirtualnej. To środek wymiany, który działa podobnie jak waluty w niektórych środowiskach ale nie posiada wszystkich cech prawdziwego pieniądza.

FIFA Points zostały po raz pierwszy wprowadzone w FIFA 12, wyłącznie dla graczy PC – Origin. Rok później, EA Sports dodało tę wirtualną walutę na inne platformy: Playstation, Xbox, iOS oraz Android. Spowodowało to ujednolicenie formy płatności za paczki we wszystkich grach FIFA. Przed wprowadzeniem FIFA Points paczki mogły być zakupione przy pomocy punktów Microsoft oraz kredytów Playstation Network.

Naszym zdaniem, najlepszą i najtańszą formą zakupu FIFA Points na platformę Playstation jest złożenie zamówienia w naszym sklepie. W tym celu, niezależnie od platformy na jakiej grasz, przejdź do kategorii Playstation. Następnie wybierz interesującą cię ilość FIFA Points (np.: 750 FIFA Points). Oczywiście kupując więcej, otrzymujemy większy bonus. Wszystkie punkty są kompatybilne z aktualną wersją FIFA Ultimate Team. Jeśli jednak chciałbyś zakupić punkty FIFA na jedną z poprzednich wydań gry, sprawdź zakładkę “dodatkowe informacje” na stronie produktu. Dowiesz się tam czy oferowane punkty mogą być wykorzystane, dajmy na to, w FIFA 15. Jedno jest pewne – zapłacisz mniej niż kupując “w grze”.

FIFA Points Playstation

Dalej, opłacając zakupy przez jedną z szybkich metod płatności udostępnionych przez serwis Przelewy24 otrzymasz kod aktywacyjny na adres mailowy już w kilka minut po zaksięgowaniu transakcji. Wpisując kod aktywacyjny na swojej konsoli odblokujesz odpowiednią ilość punktów w sklepie FUT wewnątrz gry. Do każdego produktu dołączamy również szczegółową instrukcję aktywacji i pomagamy w razie ewentualnych kłopotów.

Obecnie FIFA Points na platformę firmy Sony Computer Entertainment są nieznacznie droższe od tych oferowanych na konkurencyjną platformę Microsoftu. Wynika to z umowy zawartej pomiędzy gigantem z Redmond a kanadyjskim wydawcą serii gier FIFA.