Opublikowano

Czy za grę w FUT 23 można zdobyć walutę premium?

Punkty, monety, a nawet gwiazdki to wszystko, czego potrzebujesz, żeby zbudować swoją drużynę marzeń w FIFIE Ultimate Team. Jednak, aby pozyskać środki na zakup piłkarzy, będziesz musiał rozważnie zainwestować swój czas i pieniądze. A już przede wszystkim będziesz musiał poznać wszystkie sposoby na zdobycie każdej z walut premium w Ultimate Team 23!

Co to jest waluta premium w FUT?

Przed FUT 23, mogliśmy wyróżnić dwie waluty premium tj. FIFA Points i FIFA Coins. Jednak od premiery FIFY 23 gracze mogą również zdobywać FUT Stars, które można traktować jako trzeci rodzaj waluty premium w UT.

Dzięki punktom w FUT można kupować paczki lub płacić za wstęp do trybu FUT Draft. Dużym plusem jest fakt, że FIFA Points można przenieść ze starszej edycji FUT do nowszej (na PC lub na konsolach od tego samego producenta).

Z kolei monety pozwalają na zakup dosłownie wszystkiego w Ultimate Team np. paczki w sklepie FUT, wejściówki do Draftu, czy karty zawodników na rynku transferowym.

Natomiast nowością w FUT są gwiazdki, które możesz wymienić na różnego rodzaju paczki w trybie FUT Moments i które możesz tam zdobyć, wykonując wyzwania. Za każde wyzwanie możesz zdobyć określoną ilość gwiazdek, a ukończenie danej serii wyzwań wynagrodzi Cię dodatkowymi FUT Stars. Tutaj to Ty decydujesz, ile ukończysz wyzwań, na jakim poziomie i ile zdobędziesz gwiazdek.

Jak zdobyć waluty premium za grę?

Waluty premium uzupełniają się wzajemnie i najlepszym scenariuszem jest posiadanie każdej z nich. Ale jak je zdobyć? W Ultimate Team możesz zdobyć FIFA Coins i FUT Stars grając w konkretne tryby gry. W przypadku FIFA Points nie jest to możliwe. 

Aby zdobyć FIFA Coins w grze, graj regularnie w Division Rivals, FUT Champions i Squad Battles. Cotygodniowe nagrody za grę i osiągnięcie konkretnych progów we wspomnianych trybach może zaowocować zastrzykiem dodatkowej ilości monet rzędu 10k, 20k a może nawet większej! Jeśli masz więc dużo czasu na grę, to graj i korzystaj! Jeśli nie, to może rozważ wydanie własnych pieniędzy na monety, a w Rivals i Ligę Weekendową graj wyłącznie dla przyjemności? 

Jeśli chcesz zdobyć FUT Stars, to aktywnie śledź wyzwania, jakie się pojawiają w tym trybie. W innym wypadku łatwo jest przegapić nową okazję na zdobycie gwiazdek. Najlepszym wyjściem jest ukończenie wszystkiego, co tylko dostępne — przy czym nie raz może być to niemożliwe ze względu na poziom trudności lub zwyczajnie brak czasu.

Gdzie najlepiej kupić walutę premium do FUT 23?

Skoro już ustaliśmy, że FIFA Points można zdobyć wyłącznie za pieniądze, to masz wybór ich kupna bezpośrednio od EA i przepłacenia lub u nas na fcpoints.pl i zaoszczędzenia (niższa cena, którą oferujemy, jest możliwa dzięki naszej współpracy z oficjalnym dystrybutorem). 

Natomiast FIFA Coins możesz zdobyć poprzez grind w grze lub bezpieczny zakup w doświadczonym serwisie, jakim bez wątpienia są supercoinsy.pl. Przy tym możesz skorzystać z regularnych promocji od SuperCoinsów np.”PROMOCJA URODZINY FUT 1 – FUT 23” i zdobyć monety za darmo!

Co do FUT Stars, to nie da ich się kupić, a jedynie zdobyć poprzez grę w trybie Momenty FUT.

Jak najlepiej wydać walutę premium UT? 

FC Points najlepiej jest wydawać na wejściówki do Draftu, FIFA Coins na karty z rynku transferowego, a FUT Stars na ekskluzywne paczki w sklepie FUT Moments, których próżno szukać gdzie indziej. Oczywiście są to tylko nasze sugestie i Ty możesz postąpić inaczej, w zależności od danej sytuacji.