Opublikowano

Czy FUT 23 Points i Coins można zdobyć za darmo?

Pojęcie waluty premium zwykle wiążę się z tym, że trzeba za nią zapłacić prawdziwymi pieniędzmi. Jednak istnieją sposoby, aby pozyskać FC Points i FC Coins całkowicie za darmo! Jakie to sposoby? W tym artykule opisujemy wszystkie z nich.

Jak pozyskać FIFA Points za darmo?

Wbrew powszechnego założenia o tym, że punkty do FC Ultimate Team są drogie, musisz pamiętać, że owe punkty można zdobyć tanio lub za darmo. 

Pierwszym z możliwych sposobów jest po prostu zakup EA FC 24 w edycji Ultimate, gdzie można otrzymać aż 4600 FC Points! Taki zakup opłaca się jeszcze bardziej po upływie paru miesięcy od premiery gry kiedy to gra jest zwyczajnie tańsza na rynku.

Drugim sposobem jest branie udziału w konkursach, które oferują szansę na wygranie darmowych FC Points. Jest to częsta praktyka influencerów w mediach społecznościowych, żeby zwiększyć swoje zasięgi i pozyskać obserwujących. Dobrym przykładem jest np. @FutSheriff, który co jakiś czas wrzuca tego typu konkurs na Twitterze.

Trzecim sposobem jest bycie stałym klientem u nas i korzystanie z programu lojalnościowego. W rezultacie kupując FC Points do FUT 24 na naszej stronie otrzymasz punkty, które będziesz mógł zamienić na kody rabatowe i dzięki czemu zapłacisz mniej w samej grze. 

Jak pozyskać FC Coins za darmo?

W kwestii darmowych monet, EA nie dołącza ich do żadnej z dostępnych edycji FC, a influencerzy, którzy oferują FC Coins w konkursach z reguły nie są w stanie zapewnić bezpiecznego transferu. Pamiętaj, że transfer monet zawsze wiąże się z ryzykiem wykrycia i tylko specjaliści w tej dziedzinie mogą sprowadzić owo ryzyko do minimum.

Dlatego najbezpieczniejszym i najlepszym wyjściem na pozyskanie darmowych coinsów jest regularne branie udziału w promocjach i konkursach na stronie SuperCoinsów. Tamtejsi pracownicy posiadają kilkuletnie doświadczenie w bezpiecznym transferze FC Coins. 

Pamiętaj, że biorąc udział w ich konkursach i/lub promocjach tego typu jak ta: https://supercoinsy.pl/artykul/promocja-fut-ballers-fut-23 niczego nie ryzykujesz, a możesz tylko zyskać! 

Dodatkowo, jeśli zarejestrujesz się na ich stronie i wydasz min. 100zł, to będzie Ci przysługiwać bonus stałego klienta (tj. dodatkowa ilość FC Coins lub wirtualnej waluty sklepowej do wyboru), który będzie wzrastał wraz z kolejnymi zamówieniami. 

O czym jeszcze warto pamiętać?

Traktuj konkursy jako szanse, a nie gwarantowane okazje na wygranie punktów lub monet. W konkursach na darmową walutę z reguły bierze udział bardzo duża ilość osób i szanse, że wygrasz właśnie Ty, nie są wysokie.

Pamiętaj, że tylko i wyłącznie regularne zakupy w serwisach takich jak nasz lub na supercoinsy.pl mogą przynieść najlepsze efekty. Stali i zarejestrowani klienci zawsze mogą liczyć na bonusy w postaci rabatów lub dodatkowej waluty. 

Przy tym zawsze możesz brać udział w każdym możliwym konkursie, dzięki czemu zwiększysz swoje szanse na wygraną. SuperCoinsy działają również na Facebooku i publikują ekskluzywne konkursy, których nie znajdziesz nigdzie indziej: https://www.facebook.com/SuperCoinsy, więc nie omieszkaj sprawdzić. 😉