Opublikowano

Dlaczego warto kupować FC Coins?

Nie od dziś osiąganie coraz to lepszych wyników w FC Ultimate Team wiąże się z regularnym inwestowaniem na rynku transferowym. Niestety rzadko który gracz ma wystarczająco dużo szczęścia, żeby trafić w paczkach gwiazdy pokroju Mbappé, Pele itd. Dlatego, jeśli marzy Ci się konkretna karta, to najoszczędniejszym i najłatwiejszym sposobem będzie pozyskanie odpowiedniej ilości FC Coins. 

Z FC 24 Coins możesz mieć wszystko!

FC 24 Coins, czyli jedna z głównych walut premium w Ultimate Team pozwala na zakup niemal wszystkiego, co tylko jest dostępne w owym trybie. 

Począwszy od najróżniejszych kart zawodników (w tym niesamowitych ikon lub zwykłych fodderów potrzebnych do ukończenia ograniczonych czasowo SBC), a kończąc na jednorazowych kartach ze stylem gry i kontraktach dla zawodników, czy np. wizualnych dodatków dla klubowego stadionu. 

Wniosek jest prosty — monety dają pełną wolność i swobodę w pozyskaniu kogo tylko chcesz do swojego Ultimate Team! Jednak, dobre karty, to drogie karty i aby zdobyć dużą ilość FIFA Coins, musiałbyś spędzić niewyobrażalną ilość czasu w grze lub na handlowaniu monetami (co wymaga sporego doświadczenia i wiedzy). Dlatego zakup FUT Coins jest najlepszym wyjściem, jeśli chcesz szybko pozyskać monety i zawodników! 

Czy zakup FUT Coins jest bezpieczny?

Wokół tego tematu krąży wiele mitów i plotek, ale tak, bezpieczny zakup monet do FUT jest możliwy. Jednak pamiętaj, że tylko i wyłącznie najbardziej doświadczeni w tym fachu mogą zagwarantować Ci najwyższy poziom bezpieczeństwa. 

Co rok EA Sports udoskonala swoje systemy, które wykrywają niepożądane transfery monet i ci, którzy nie mają wystarczającego doświadczenia, ani odpowiednich narzędzi nie będą w stanie uniknąć banów. 

Na szczęście istnieją serwisy, które zajmują się sprzedażą monet do Ultimate Team i przy tym sprowadzają ryzyko wykrycia do minimum. Jeśli więc chcesz bezpiecznie kupować FIFA Coins i królować na rynku transferowym, to korzystaj wyłącznie z rzetelnych sprzedawców.

Gdzie najlepiej kupić FC Coins?

W internecie można znaleźć wiele miejsc i sposobów, aby pozyskać monety, jednak to właśnie supercoinsy.pl są od ponad 8 lat liderem na polskim rynku w skupie i sprzedaży FIFA Ultimate Coins. 

SuperCoinsy korzystają ze sposobu transferu monet, który jest dopasowywany do corocznych aktualizacji przez deweloperów gry — dzięki czemu pracownicy serwisu są zawsze o jeden krok przed EA. Dlatego też jest to najbezpieczniejsze miejsce do zakupu FIFA Coins i tyczy się to różnych platform: PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X, Xbox Series S, ale również PC.

A co najlepsze SuperCoinsy oferują cotygodniowe promocje i konkursy pod kątem zakupu monet do FIFY, więc zawsze jest w czym wybierać. Co więcej, jeśli masz jakiekolwiek pytania co do oferty lub usług, to nie zapomnij odwiedzić ich czatu, gdzie z pewnością dowiesz się wszystkiego.