Opublikowano

Jak kupić i wydać FC Points?

Niezależnie od tego, czy stawiasz pierwsze kroki w FC 24 Ultimate Team, czy możesz określić siebie jako weterana serii, musisz wiedzieć, co to są FC Points i jak ich używać, aby wynieść jak najwięcej frajdy z gry. 

Dzięki punktom możesz gromadzić karty zawodników, a nawet FC 24 Coins, co z pewnością przełoży się na szybsze skompletowanie wymarzonej drużyny i pokonanie niejednego gracza na wirtualnej murawie. 

Czym są FC Points?

FC Points to jedna z głównych walut premium w trybie Ultimate Team z kultowej serii gier EA FC. Punkty możesz wykorzystać w sklepie FUT, aby kupić paczki i/lub uzyskać dostęp do gry w FUT Draft. 

Alternatywą są FC Coins, jednak poniższa treść jest poświęcona wyłącznie FC Points i dlatego polecamy odwiedzić supercoinsy.pl, aby dowiedzieć się więcej na temat monet. 

Jak kupić punkty do FUT tanio?

Punkty do Ultimate Team możesz kupić na cztery różne sposoby:

  • w sklepie FUT w grze,
  • w sklepie dla danej platformy (np. Origin, Microsoft, PlayStation),
  • w sklepie stacjonarnym (np. Media Expert)
  • w sklepie online takim jak nasz 🙂

Pamiętaj, że oficjalne sklepy lub popularne sieciówki oferują punkty po najwyższych cenach. Naprzeciw wychodzimy my z najatrakcyjniejszą cenowo ofertą FC Points, szybką dostawą online i rabatami, których ze świecą szukać u EA czy ich oficjalnych partnerów. 

Niskie ceny, które oferujemy w naszym sklepie, wynikają z tego, że posiadamy cyfrowe klucze doładowań FC Points bezpośrednio do oficjalnego dystrybutora. Jeśli więc nie chcesz przepłacać za punkty, wystarczy, że przejdziesz pod ten link: fcpoints.pl, klikniesz opcję „Kup teraz”, wybierzesz platformę i jeden z pakietów FC Points i złożysz zamówienie, a resztą zajmiemy się my!

Jak mądrze wydać FC Points?

Jeśli grałeś w poprzednią wersję EA FC na tej samej platformie i nie wydałeś wszystkich FC Points, to skorzystaj z możliwości przeniesienia punktów do najnowszej wersji FC (w przypadku innych platform np. z Xbox na PlayStation, przeniesienie nie będzie możliwe).

Jeśli nie grałeś w FIFĘ 22, to po prostu zadbaj, aby w EA FC 24 kupić tyle FC Points, ile potrzebujesz i możesz przy tym kierować się następującymi wskazówkami:

  • FC Points warto wydać na wejściówki do FUT Draft

W wersji Draftu dla jednego gracza, wygranie czterech meczów przeciwko SI z rzędu zwróci równowartość wydanych monet i to z nawiązką biorąc pod uwagę potencjalne bonusy. Nietrudno więc dojść do wniosku, że im więcej rozegranych turniejów w Drafcie Offline, tym większe zyski. Bardzo dobrym wyjściem jest ustawienie najniższego poziomu trudności, bo nie wpływa on na jakość otrzymywanych nagród. 

Jeśli jednak niestraszny jest Ci poziom trudności i gra przeciwko innym graczom, to może powinieneś wybrać Draft Online? Nagrody są tu lepsze niż w przypadku Draftu dla jednego gracza, ale uprzedzamy, że łatwo nie będzie i zainwestowane punkty mogą się nie zwrócić, jeśli gra nie pójdzie po Twojej myśli.

  • FC Points warto wydać na paczki, żeby szybko pozyskać dużą ilość kart

Jeśli posiadasz dużą ilość FC Points i potrzebujesz sporej ilości kart np. do wykonania konkretnego SBC, to zastanów się nad wydaniem punktów w zamian za złote paczki w sklepie FUT.

A może nie masz zbyt wiele czasu lub chęci, aby monotonnie rozgrywać FUT Draft? Wtedy zakup złotych paczek w sklepie FUT może się opłacić. Przy czym kładziemy tutaj nacisk na słowo „może”, bo zakup paczek zwykle wiąże się z łutem szczęścia i pierwotna inwestycja nie zawsze się zwraca. W każdym razie, jeśli nie znajdziesz w danej paczce nic ciekawego, to pamiętaj, że zawsze możesz pozbyć się niepotrzebnych kart na rynku transferowym lub w wyzwaniach budowania składu.