Opublikowano

FIFA 21 Points – Kup punkty szybko i bezpiecznie

FIFA 21 Points to szybki i bezpieczny sposób na ulepszenie drużyny w grze piłkarskiej FIFA 21 Ultimate Team. Warto jednak pamiętać o kilku istotnych zasadach, które mogą pomóc w jeszcze bardziej efektywnym wykorzystaniu punktów.

Poniżej przedstawiamy listę TOP 5 zasad o których warto pamiętać korzystając z FIFA 21 Points. Aby uniknąć nieporozumień zaznaczamy, że kolejność porad jest przypadkowa. 

1. Kupuj FIFA 21 Points podczas istotnych wydarzeń w grze

Najlepszą okazją do otwierania paczek przy pomocy FIFA 19 Points są bez wątpienia wydarzenia specjalne. Pojawiają się one cyklicznie i są szeroko promowane zarówno na kanałach społecznościowych FUT jak i w samej grze. W tym miejscu nie ma sensu wymieniać ich wszystkich. Za najważniejsze uznaje się:

  • wydanie TOTY (Team of the Year) – Drużyny Roku (połowa stycznia)
  • wydanie TOTS (Team of the Season)  – Drużyn Sezonu (od kwietnia do maja)
  • promocje Black Friday oraz Cyber Monday (czwarty piątek listopada)
  • dzień Świętego Patryka (14 marca)
  • urodziny FUT (końcówka marca)

Wyżej wymienione okazje to czas kiedy w paczkach pojawiają się najlepsze (najbardziej wartościowe) karty. Karty te pojawiają się w związku z danym wydarzeniem (np.: podczas TOTS i TOTY). W innych przypadkach specjalnie na daną okazję tworzone są specjalne drużyny (np.: drużyna 23 najlepszych karty TOTW) Dodatkowo w sklepie FUT można znaleźć specjalne rodzaje paczek, które mogą zwiększyć szansę na trafienie dobrej karty. Wszystkie te czynniki są niczym kumulacje w loteriach – im więcej wartościowych kart w paczkach, tym większa szansa na ich trafienie.

Wybierz punkty dla siebie!

2. Doładowania lepsze niż podpięcie karty

Naszym zdaniem najlepszym sposobem zakupu FIFA 21 Points są doładowania. Działają one jak doładowania telefonu pre-paid: kupujemy doładowanie na określoną kwotę, wpisujemy kod w konsoli i otrzymujemy określoną ilość punktów. To szybka i bezpieczna metoda. Z kolei zakup punktów w grze łączy się z koniecznością “podpięcia” karty kredytowej. Po pierwsze, należy pamiętać, że podawanie danych wrażliwych (np. numeru karty płatniczej) w dobie ataków cybernetycznych jest niestety ciągle obarczone ryzykiem. Ryzyko to może się łączyć nie tylko z utratą danych, ale również z utratą środków pieniężnych na karcie. Po drugie, a naszym zdaniem równie istotne, podpięta karta kredytowa może być pokusą do wydawania niebotycznych sum pod wpływem impulsu. 

3. FIFA 21 Points – kupuj z głową!

No właśnie impuls. Badania naukowe dowodzą, że większość naszych decyzji zakupowych jest podejmowana pod wpływem silnych emocji. Dobrą praktyką łączącą dwie wyżej opisane zasady jest korzystanie z doładowań “z głową”. Z góry zaplanuj kiedy i w jaki sposób przyśpieszysz budowę swojego klubu przy pomocy punktów. Staraj się dopasować swój plan pod kątem wydarzeń specjalnych. Unikaj dużych pack-openingów za jednym razem. Kiepskim pomysłem wydaje się wykorzystanie bardzo dużej ilości punktów na samym początku gry. Ekspresowe rozbudowanie drużyny zwykle kończy się zmniejszoną grywalnością – gra przestaje stanowić wyzwanie i staje się po prostu nudna.

4. Nie tylko paczki…

Otwieranie paczek to pierwsza rzecz jaka przychodzi na myśl kupującym FIFA 21 Points. Warto jednak pamiętać, że punkty te mogą być wykorzystane nie tylko w sklepie FUT na paczki. Tryb Draft jest znakomitym sposobem na wykorzystanie i pomnożenie FIFA 21 Points. Rozgrywając kolejne mecze w tym trybie, zwiększamy swoje szanse na lepsze nagrody. Sprawdźmy zatem jak to wygląda na przykładzie. Wpisowe do Draftu kosztuje 300 FIFA Points. Jest to ilość za którą możemy kupić dwie duże złote paczki premium – nie dużo prawda?

FIFA 19 Points
Nagrody w trybie Draft w większości przypadków są warte więcej niż wpisowe 300 punktów.

Po wylosowaniu piłkarzy i ustaleniu wyjściowej jedenastki czeka na graczy nie tylko wyzwanie, ale również jest to szansa na zdobycie paczek. Wracając do przykładu: wygrywając tylko jeden z czterech meczy w tym trybie otrzymaliśmy Mega Paczkę (w sklepie FUT kosztuje 700 punktów). Tym to sposobem już zwiększyliśmy wpisowe z 300 pkt. na 700 pkt. To prawda, nagrody są przyznawane losowo i nie zawsze będzie to tak duży zysk po jednym spotkaniu. Jednak wygrywając kolejne trzy spotkania otrzymujemy: złotą paczkę premium (150) i dwie złote paczki rzadkich kart (2×500). Tym sposobem z 300 punktów wpisowych otrzymujemy paczki warte 1150 punktów.

5. FIFA 21 Points na prezent

Jednym z najlepszych prezentów każdego fana gry FIFA mogą stać się punkty. Jeśli poszukujesz idealnego prezentu dla swojego gracza wybierz FIFA 21 Points. W kilka minut wybierzesz, opłacisz i co najważniejsze otrzymasz kod na adres e-mail. Jest on ważny przez 12 miesięcy i może zostać wykorzystany w dowolnym momencie. To idealny prezent pod choinkę czy z okazji urodzin. 

Ogólnie: FIFA 21 Points – ceny, gdzie, jak i kiedy kupować

FIFA 21 Points podobnie jak w latach poprzednich są dostępne na większość popularnych platform. Punkty można zakupić na konsole nowej generacji tj. Playstation 4 oraz Xbox One. Użytkownicy PC – Origin również mogą ulepszać swój klub przy pomocy FIFA 21 Points.

Jak działają FIFA Points?

Punkty mają postać kodu (licencji elektronicznej) czyli ciągu kilkunastu znaków (liter i cyfr). Taki kod należy wprowadzić w odpowiednim miejscu (jest ono zależne od platformy) Po chwili do konta w grze zostają przypisane punkty i można rozpocząć zabawę. Wszystkie FIFA 21 Points sprzedawane w naszym sklepie pochodzą z legalnej, polskiej dystrybucji. Nie sprzedajemy monet, gotowych kont czy punktów, które muszą być aktywowane przez VPN – taki zakup łączy się ze sporym ryzykiem. Podejrzane konta mogą zostać zbanowane.

Ceny FIFA 21 Points

Ceny FIFA 21 Points różnią się w zależności od platformy, niemniej jednak każdy znajdzie coś dla siebie. Można wybrać mały pakiet za około 25 zł lub większy za 100 czy 200 zł. Niezależnie od tego czy chcesz ulepszyć swój skład czy zrobić sobie urodzinowy prezent i sprawdzić swoje szczęście w paczkach pamiętaj, aby zachować umiar.

Jak szybko zarobić monety Ultimate Team?

Wykonuj SBC czyli Wyzwania Budowania Składu. Szczególnie warto zwrócić swoją uwagę w kierunku wyzwań o karty wspominkowe – flashback. To karty, które nawiązują do wydań kart specjalnych w poprzednich wydaniach gry! Zdobądź takie karty jak Flashback Ibrahimović czy Flashback Dani Alves. W ten sposób zdobędziesz nie tylko karty, ale również paczki za wykonanie pojedynczych zadań. Nawet jeśli dana karta nie pasuje do Twojej koncepcji to możesz są “przepalić” na kolejne SBC.

Rozgrywaj spotkania w trybie Division Rivals. To szansa nie tylko na kwalifikacje do ligi weekendowej, ale również doskonała zabawa. Za zdobycie odpowiedniej rangi możesz otrzymać nawet kilkanaście tysięcy monet lub paczki warte kilkaset tysięcy monet. Przygotowaliśmy zestawienie, w którym sprawdzisz wszystkie dostępne nagrody Division Rivals.

Jeszcze innym, ale równie dobrym sposobem na zarobienie monet jest Squad Battles. To tryb rozgrywany offline na wirtualnego przeciwnika. Paczki są oczywiście słabsze niż te przyznawane za mecze online, ale również wartościowe. Zmiany wprowadzone w FIFA 21 pozwalają na osiągnięcie wysokiej rangi bez konieczności codziennego odwiedzania gry. Można rozegrać wszystkie “mecze-bitwy” w dowolnym momencie.

Jak wykonywać zadania sezonowe w FIFA 21?

Sezony Zadania to nowość w grze. Idea jest prosta i rozwija wprowadzone w przednich wersjach gry nagrody tygodniowe i codzienne. w FIFA 21 stworzone są sezony zadań. Każdy sezon to nowe wyzwania w kilku kategoriach: zadania codzienne, tygodniowe, dynamiczne oraz sezonowe. Im więcej zadań wykonasz tym zdobędziesz wyższy poziom. Poziom przekłada się na nagrody: paczki, karty specjalne, karty klubowe i inne.

Nowe wydarzenia w FIFA 21

Nowością w FIFA 21 jest wydanie dwóch drużyn w ramach wydarzenia Shapeshifters – Zmiennokształtni.

Pierwszy zespół FIFA 21 Shapeshifters wyszedł w piątek 21 lutego. Obejmował on takie karty jak Messi, Luiz, Gueye i Sanchez, a także kilka innych intrygujących opcji: lewy obrońca Realu Madryt Marcelo na ŚPO  z oceną 91 oraz Lucas Moura z Tottenhamu na pozycji PP z 87 OVR.

Druga drużyna została udostępniona w piątek 28 lutego – tydzień po starcie wydarzenia. Pomimo tego, że to wydanie zostało opisane jako “drużyna”, w rzeczywistości było w niej  tylko dziesięciu graczy. Należy zwrócić uwagę na: Ronaldo, Kante, Ribery i Alexander-Arnold. Warto również zobaczyć Ricardo Pereira z Leicester City na LO (88) i Vinicius Jr z Madrytu na N (85).

Czterech graczy jest także dostępnych jako FIFA 21 SBC: Denis Zakaria, Lucas Olaza, Henrikh Mkhitaryan i Gary Mackay-Steven. W ramach zadań można zdobyć: Marcos Acuna i Marc Bartra.

FIFA 21 Ceny Zmiennokształtni

Wcześniej omówiliśmy jedne z najlepszych kart – Messi kosztuje około 2,8 miliona, Ronaldo kosztuje 2,4 miliona, a Kante ponad 715,000. Karta CDM Luiza sprzedaje się za około 1 milion, a karta ST Francka Ribery’ego jest warta nawet 2 miliony w chwili pisania tego tekstu.

Jak inaczej mogę zdobyć karty Zmiennokształtnych FIFA 21?

Jak wspomniano wcześniej, Denis Zakaria, Lucas Olaza, Henrikh Mkhitaryan i Gary Mackay-Steven są / byli dostępni w wyzwaniach budowania składu. Niestety wyzwania Mkhitaryana i Olazy dobiegły końca, ale masz czas do środowej 4 marca na ukończenie Zakarii i Mackay-Stevena.