Opublikowano

Promocje Black Friday w FIFA Ultimate Team

Czarny piątek czyli Black Friday zaczął zdobywać popularność w Polsce od około 2014 roku. Promocje i wyprzedaże tego dnia są dostępne również w FIFA Ultimate Team.

Jest to oczywiście jedno z ważniejszych wydarzeń w sezonie. Gracze otrzymują do dyspozycji specjalne  oferty na paczki o ograniczonym czasie, wyzwania budowania składów – również ograniczone czasowo, a nawet darmowe paczki. Rozpoczęcie tego wydarzenia w grze zwykle pokrywa się z datą tego wydarzenia w “realnym świecie”. Przypomnijmy, że jest to pierwszy dzień po dniu dziękczynienia czyli zwykle czwarty piątek listopada. Sprawdź jakie czarnopiątkowe promocje pojawiły się w poszczególnych wersjach gry.

Wydarzenia w FIFA 17

Wydarzenie rozpoczęło się 25 listopada i zostało rozłożone w czasie na kolejne 48 godzin. Jako pierwsze pojawiły się oferty na paczki. Każda nowa oferta była dostępna co godzinę. Wszystkie były ograniczone zarówno co do ilości na konto gracza jak również poprzez globalny limit. Niestety, wzorem poprzednich wersji gry, ceny paczek nie zostały zmniejszone.

Ograniczone czasowo wyzwania budowania składu trwały od jednej do maksymalnie dwóch godzin. Wymagania nie były przesadzone i z tego powodu nagrody były opłacalne.

Najważniejsza promocja dotyczyła nowych graczy. Przez 4 dni pomiędzy 24 a 28 listopada Electronic Arts wprowadziło możliwość darmowego wypróbowania pełnej wersji gry FIFA. Łączny czas rozgrywki był ograniczony do 10 godzin. Powyższa promocja była dostępna jedynie na PS4 oraz Xbox One.

FIFA 18 – promocje i specjalne WBS

W kolejnej wersji gry Black Friday rozpoczął się 24 listopada. Podobnie jak w ubiegłym roku pojawiły się oferty specjalne na paczki oraz wyzwania budowania składu. Jako nowość zostały dodane tematyczne zadania tygodniowe. Za ich wykonanie zostają przyznane paczki lub monety. Jedną z nagród jest unikalny strój powiązany tematycznie z wydarzeniem.

FIFA Black Friday

FIFA 19 – czarna drużyna

W FIFA 19 poza opisanymi wyżej promocjami pojawiły się również nowości. Najważniejsze z nich to WBS z gwarantowaną kartą “w formie”. Kolejne to całkowicie nowe rodzaje paczek.

Black Firday FIFA 19

Dodatkowo została wydana specjalna drużyna zawierająca najlepsze karty IF wydane do tej pory w grze. W tym zestawieniu znaleźli się tacy piłkarze jak: Hazard, Neymar, Suarez czy Robert Lewandowski. Dzięki temu otwieranie paczek stało się jeszcze bardziej opłacalne. Większość tych kart pojawia się w paczce jako Walkout.