Opublikowano

Darmowe FIFA Points!

Wielu naszych klientów i czytelników bloga zadaje nam pytanie o darmowe FIFA Points. Z tego artykułu dowiesz się czy rzeczywiście można otrzymać FIFA Points za darmo, od kogo i w jakich ilościach oraz czy jest to bezpieczne.

darmowe FIFA Points

Pytania o darmowe FIFA Points często można znaleźć na oficjalnych kanałach, profilach oraz forach EA Sports FIFA. Jak do tej pory, EA nigdy nie przyznało wszystkim graczom darmowych punktów w żadnej części Ultimate Team. Inną sprawą są darmowe paczki, stroje czy żetony draft. Jeśli chodzi o darmowe paczki to pojawiają się one dość często w czasie specjalnych wydarzeń jak urodziny FUT, okres świąt czy dzień Świętego Patryka.

Chcesz otrzymywać informacje o rabatach, promocjach i konkursach jako pierwszy?

Zapisz się do newslettera. Spokojnie, nie wysyłamy spamu.

[wysija_form id=”3″]

Szansą na darmowe FIFA Points są konkursy organizowane na naszym fanpage na FB. Aby wziąć w nich udział wystarczy jedynie polubić nasz FP i napisać w komentarzu platformę na jakiej grasz w FIFA Ultimate Team. Oto przykładowy konkurs: Wygraj 2200 FIFA Points na naszym facebooku.

Uwaga jednak na zagrożenia. W wielu wypadkach pod postami na oficjalnych profilach FIFA w komentarzach pojawiają się próby wyłudzenia danych. Oszuści tworzą profile łudzące podobne do oficjalnych – posiadają one podobne nazwy i grafikę. Zwykle odsyłają do strony internetowej, na której można znaleźć formularz, który prosi o podanie szczegółowych danych do konta FUT. Nigdy nie należy uzupełniać tych danych, gdyż służą one jedynie do kradzieży monet z konta.