Opublikowano

Nowe ligi w FIFA18? Jakie nowe ligi będą dostępne w FIFA 18?

Premiera nowej wersji popularnej gry piłkarskiej zbliża się wielkimi krokami. Sprawdź listę FIFA 18 ligi – dowiedz się jakie nowe ligi mają szansę się pojawić w FIFA 18.

Seria gier FIFA z roku na rok staje się coraz bogatsza. Na te zmiany składa się wiele nowych rozwiązań zarówno jeśli chodzi o sam gameplay jak i całą otoczkę. Jednak seria gier EA jest uwielbiana również z uwagi na inny aspekt – mistrzowskie odwzorowanie realnego świata piłki nożnej. Na to odwzorowanie składają się oficjalnie licencjonowane kluby i ligi, których prawdopodobnie w FIFA 18 będzie jeszcze więcej.

Trzy nowe ligi w FIFA 18?

W poprzedniej wersji gry mieliśmy do dyspozycji ponad 30 lig, które w sumie obejmowały więcej niż 650 licencjonowanych klubów piłkarskich ze wszystkich zakątków świata. Pojawienie się tych lig w FIFA 18 wydaje się niemal w 100% pewne.

Ligi potwierdzone

Nazwa ligi Państwo
Alka Superliga Dania
Pro League Belgia
Liga Do Brasil Brazylia
Eredivisie Holandia
Premier League Anglia
EFL Championship Anglia
Ligue 1 Francja
Domino’s Ligue 2 Francja
Bundesliga Niemcy
Bundesliga 2 Niemcy
Calcio A Włochy
Calcio B Włochy
MLS USA
Tippeligaen Norwegia
Scottish Prem Szkocja
Laliga Santander Hiszpania
Laliga 1|2|3 Hiszpania
Allsvenskan Szwecja
EFL League One Anglia
EFL League Two Anglia
Sse Airtricity Lge Irlandia
Ekstraklasa Polska
Russian League Rosja
Süper Lig Turcja
Ö. Bundesliga Austria
K League Classic Korea Południowa
RSL Szwajcaria
Liga Nos Portugalia
Camp. Scotiabank Chile
Liga Dimayor Kolumbia
Liga Bancomer Mx Meksyk
Meiji Yasuda J1 Japonia
Abdul Latif Jameel League Arabia Saudyjska
Hyundai A-League Australia
Primera División Argentyna
Ligi prawdopodobne
Chinese Super League Chiny
Superleague Ellada Grecja
ePojisteni.cz liga

Czechy

Liga Chińska w FIFA 18?

Najbardziej prawdopodobne, że w FIFA 18 ligi powiększą się o Chinese Super League czyli ligę chińską. Pod wpływem zawrotnych kontraktów, jakie chińskie kluby oferują piłkarzom, Państwo Środka stało się jedną z najszybciej rozwijających się rynków piłki nożnej. Nazwiska mówią same za siebie: Oscar, Alex Teixeira, Hulk, Jackson Martínez, Axel Witsel to tylko część piłkarzy, która tam występowała lub występuje.

Swego czasu, wspomniany wyżej Alex Teixeira na swoim instragramie dodał niżej załączone zdjęcie opatrzone notatką: “Oficjalna prezentacja strojów do FIFA 18 na sezon 2017”.

FIFA 18 ligi

Ta informacja wzbudziła zarówno duże zainteresowanie wśród graczy FIFA jak i wiele wątpliwości. Owszem, w lidze chińskiej występują gwiazdy, których nie powstydziłoby się wiele silnych lig europejskich. Jednak rodzimi zawodnicy tam występujący nie są jeszcze na zbyt wysokim poziomie. Stąd też może okazać się, że nowa liga w FIFA 18 będzie składała się ze kilkunastu świetnych złotych kart, kilku srebrnych i całej masy brązowych kart ocenionych poniżej 64 punktów.